Visada svajojau apie merginų kompaniją su kuria galima būtų raidinti, mokytis triukų arba tiesiog papliurpt, bet niekada negalvojau kad tą kompaniją subursiu aš. Kelios panos (ypatingas shout-outas Liepai!) mėnesį, jei nedaugiau, klausė kada bus meetas. Iš pradžių dvejojau, o po to supratau kad reikia pabandyti. Taip gegužės 25 d. Vingio parke susirinko būrys merginų su lentom.

Daugeliui sakiau kad jeigu susirinks 10 žmonių, būsiu labai laiminga. Ir boom! susirinko daugiau! Atvažiavo net iš Kauno (shout-outas Liepai! #2). Įgūdžių lygis visų skirtingas – kažkas nelabai moka važiuoti, o kažkas jau domėjosi triukais ir žino ko nori – tad pradėjom nuo teorinių pagrindų. Lentų skirtumai, longboardinimo stiliai ir pastaruoju metu visiems aktualus klausimas ką daryti kad ašys necypsėtų. Taip pat papasakojau apie porą longboardų organizacijų, motyvuojančių mergaites bei moteris raidinti kartu – Longboard Girls Crew bei S*pin Skate. Ir aš nebūčiau aš jei nepasiimčiau krūvos savo gamintų lipdukų 😀


O kur gi mūsų apsaugos??? Taip, žinau. Apsaugos yra labai gerai, bet pati jų nesidedu todėl nesijaučiu ta, kuri turi verst dėtis kitus. Kas norėjo arba žinojo savo skaudžias vietas atvarė pasiruošusios, o aš pasirūpinau peroksidu ir pleistrais.

Po teorinės dalies atėjo eilė praktinei. Kaip teisingai pasispirti, kaip statyti kojas, stabdyti ir paprasčiausi dancinimo žingsneliai. Visos kažko išmoko – pasispirti, apkeisti vedančiąją koją, cross stepą arba ghost ride’ą. Bent jau aš tikiuosi kad visos ir kad aš ne tokia beviltiška mokytoja 😀 Beje aš irgi kai ko išmokau – visos mes skirtingos, bet visos fainos ir nėra ko bijoti. Ir buvo toks momentas kai stovėjau atokiau ir stebėjau visiškai man neįprastą vaizdą – panos, kurios prieš valandą pirmą kartą susipažino ir nelabai turėjo apie ką šnekėt, stovėjo rately ir diskutavo triukų bei lentų tema ir dalinosi patirtimi. Gal aš viską sureikšminu, bet 4 metus viena važinėjau parke, tad man toks vaizdas buvo kažkas tokio.

Ačiū orui už tai, kad leido pavažinėti kelias valandas ir tik po to pradėjo lyti. Tikiuosi panos nepasigailėjo kad atvarė ir pamatysiu jas ir dar daugiau naujų veidų kitą kartą. Taip, kitas kartas tikrai bus! Su merginom juokėmės kad bus prikolas jei bendram pasivažinėjime panų susirinktų daugiau nei bičų 😀 Reikės padaryti eksperimentą, o šiaip vaikinai ir vyrai nesusireikšminkite dėl atskirų panų sessionų – jie yra skirti tam kad pritraukti daugiau merginų į longboardinimo sceną, o ne dėl to kad jūs nefaini. Taigi sekit naujienas ir nepramazinkit sekančio karto!