Liepos mėnesį sulaukiau žinutės nuo kažkokios (pasirodo labai fainos) Dovilės. Sako noriu longboardų stovyklos, davai padarom? Sakau davai. Ir taip rugpjūčio 2-4 d. įvyko pirmoji longboardų stovykla Žiemos Sporto centre Ignalinoje! 😀


BENDRA INFO

Taigi, programa buvo tokia – Ignas mokina downhillo ir slide’ų, aš mokinu dancingo ir freestyle’o pagrindų. Iš viso mūsų susirinko 15 žmonių, kas yra pakankamai daug. Buvo ir pradedančiųjų ir žymiai pažengusiųjų, jaunimo ir senių, bet visi radom bendrą kalbą ir veiklos. Visa stovykla vienam žmogui kainavo 50€, į ką įėjo:

  • dviejų dienų pusryčiai ir pietūs
  • dvi nakvynės
  • asfalto mokestis


KĄ VEIKĖME

09:00 virtuvėje jau garavo košė su riešutų sviestu, bananais ir šilauogėm, tad kėlėmės gan anksti ir varydavom pusryčiauti. Tada po valandos/pusantros susirinkdavome mankštai ir dalinomės į dvį grupes – kas dance’inti kas slide’inti. Dancingui buvo tikrai daug vietos su puikia danga šalia namelių, o slaiderių štabas buvo senojoje šaudykloje.
Kas man (ir manau kitiems) labai patiko, tai kad buvo galima ne tik raidinti, bet ir pailsėti – išsimaudyti ežere, pagulėti ant pievutės, pamėtyti skraidančią lėkštę ir šiaip pachillinti. Penktadienio naktį visi išvarėme paraidinti gatvėse, šeštadienio vakarą grillinome ir kas norėjo varė į night ride’ą.


PUSH RACE IR PASIEKIMAI

Sekmadienis buvo dovanų diena, tad iškart po pusryčių buvo pirmoji atrakcija – push race mini varžybos. Dalyvauti galėjo visi, o tris pirmieji galėjo laimėti simtek.lt dovanų kuponus. Užduotis buvo paprasta – išsispyri, nuvažiuoji nuo kalniuko, apvažiuoji ratą, į kalniuką, nuo kalniuko, sustoji, griebi į rankas lentą ir užbėgęs į kalną pasiimi prizą. Kas žinojo kad nuo kalniuko skris kulversčiais galėjo važiuoti su foot breaku. Iš visų labiausiai išsiskyrė Emilija padariusi niurką į pievą (viskas baigėsi sėkmingai) 😀 Ir štai visi finišavę.


Po to išsiskirstėme ir dovanų dalinimą tęsėme atskirai slaideriai ir danceriai. Likau labai nustebinta visų dancerių pasiekimais! Cross stepus, Ghost ride’us ir 360° apsisukimus padarė visos, o kai kurios darė ir sunkesnius triukus! Tad panelės turėjo parodyti ko išmoko ir kiekviena gavo po dovaną – dvi BTR Leathers maikutės ir Bear guoliai iš boardhouse.lt.
Buvo ir du profai freestyle’ininkai – Tadas ir Justas. Jiems reikėjo per du bandymus parodyti kiečiausią triuką. Orangatang Stimulus ratukus iš boardhouse.lt laimėjo Justas, nes iš antro karto padarė triuką švariai. Tiesa būtų laimėjęs Tadas, bet deja triuką padarė tik iš trečio karto kuris neužskaitomas.


Pas slaiderius dovanų dalinimas buvo buitinis – pas ką labiausiai sudrožti ratukai tas gauna ratukus su guoliais iš boardroom.lt, o kam tinka BTR Leathers slaidinimo pirštinių dydis gauna pirštines. Sveikiname nugalėtojus! 😀


Įspūdžiai

Prisipažinsiu kad pradžioje, kai tik paskelbėme eventą facebooke, nerimavau jog nesusirinks žmonių, bet paskutine savaite dalyvių prisirinko! Buvo smagu susipažinti su naujais veidais ir pamatyti jau pažįstamus 🙂 Nors manau kad iš manęs mokytoja nekokia, bet su kiekvienu treniravimo kartu prisideda truputis daugiau supratimo apie mokymo meną, o matant mokynių progresą suprantu kad gal ne viskas taip blogai su manim 😀 Ignas irgi iš pradžių sakė kad nemoka aiškinti, bet galų gale įsivažiavo ir gavo geriausius atsiliepimus iš visų savo mokinių. Taip kad šioje stovykloje mokėmės visi – kas raidinimo, kas triukų aiškinimo ir treniravimo. Ir visi tikrai kažko išmokome! Ačiū chebra ir iki kitų metų!


Rėmėjai

Be galo malonu kad turėjome nemažai rėmėjų! Ačiū už palaikymą:

Išvien!